PowersOne (500 ml)

PowersOne (500 ml)

 

Faber Naturex® PowersOne

Her Şey için Çok Amaçlı Temizleyici

Tüm yüzeylerde kullanabileceğiniz, geliştirilmiş özel formülü sayesinde kir ve leke temizlemede işinizi kolaylaştırır.  

KULLANIM ALANLARI
Çamaşırlarda Lekeler: Baharat, çay, kahve, çikolata, domates, et suyu, madeni yağ, masaj yağları, alkollü içecekler, yemek ve protein artıkları, meyve lekeleri, her türlü yağ.

Mutfakta, aspiratör üzerindeki yağların temizlenmesinde,  fırın ve davlumbazın üzerinde bulunan yağların temizliğinde, buzdolabının içinin temizliğinde, yemek kapları ve tencerelerin dibine yapışan gıda maddelerinin kolayca sökülmesinde,  karolarının arasındaki derz temizliğinde kullanılır. 

Banyoda, duşa kabindeki yağ ve sabun kalıntılarını temizler. Küvetinin iç kenarlarında oluşan kir ve sabun artıklarının, Banyo derz aralarının temizliğinde kullanılır. Uygulama sonrası durulama yapınız. 

Genel Kullanım: Pimapen, alüminyum, plastik, mermer, klima iç ve dış ünitesinde, otonuzda döşeme motor temizliği ve yıkamasında kullanılır.

Kullanma Talimatı:

Ürünü temizlenecek yüzeye püskürtünüz, kirin zorluğuna göre, 1-15 dakika, bekletiniz, bezle siliniz. Uygulama sonrası su ile durulama yapınız.

Ürün Bilesimi:

• %1 - %5  Sodyum karbonat,  
• %3 - %6  C12-14 Alkol Etoksilat.

Genel Değerlendirme

Yorumlar

  • süper
    BANU ÖZTUNALI - 20-12-2017

    herkese tavsiye ederim

    Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Yorum Ekle

Bu alana yorum yapabilmeniz için "Üyelik Kaydı" yapmanız gerekmektedir. Site Üyesiyseniz "Üye Girişi" yaparak yorum yapabilirsiniz.