Oven Soft Yağ Kir Temizleyici (750ml Sprey)

Oven Soft Yağ Kir Temizleyici (750ml Sprey)

Faber Naturex® Oven Soft

Bitkisel İçerikli Yağ Kir Temizleyici

• Mutfaklarda yağ ve isin karışmasıyla ekipmanların dış yüzeyinde birikmiş normal deterjanlarla ovalanarak fırçalansa bile temizlenemeyen yoğun kirler için geliştirilmiş, yağ ve kir temizleyicisidir.

• İçerdiği doğal koruyucular sayesinde paslanmaz ekipmanların kararmasını önler.

Kullanma Talimatı:

Fırın, ocak, tencere vb. temizlenecek kirli ve yağlı yüzeylere ürün bir sprey aparatı ile direkt püskürtülür. Keçeli sünger ile ovularak yüzey temizlenir. Temizlenecek ekipmanların önceden ısıtılması ve yüksek sıcaklıkta olması ürünün performansını en üst düzeye çıkaracağı gibi temizleme işleminin süresini kısaltır. 

Tehlike! Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Kullanırken eldiven giyiniz. Çocuklardan uzak tutunuz. Başka bir ürün veya madde ile karıştırmayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. 

 

SORU: “Doğal ürünler tehlikeli olabilir mi?“

CEVAP: Etkili temizlik, doğal olsa bile, ancak güçlü malzemelerle sağlanabilir. Örneğin, Sirke ve Limon asitleri doğaldır, fakat su ile inceltilmemiş şekilde kullanıldığında cildi tahriş edebilirler.

Bu sayfada önerdiğimiz ürün çok yoğun şekilde temizleyici malzemeler içerir, bu yüzden tedbirli kullanılmalıdır.

İyi haber ise, önerdiğimiz ürünler zehirli, evinizin havasına ve daha genel anlamda bütün çevreye zarar verebilen malzemeler içermez, gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

 

Ürün Bileşimi :

• Sodyum metasilikat Penta hidrat (CAS No. 600-279-4).

• Desil Glikosit (CAS No. 68515-73-1).

SERTİFİKALI HELAL ÜRÜNDÜR
HAYVANSAL KATKI MADDESİ İÇERMEZ

Genel Değerlendirme

Yorumlar

    Henüz Yorum Yazılmamış.. İlk yorumu siz ekleyin !

Yorum Ekle

Bu alana yorum yapabilmeniz için "Üyelik Kaydı" yapmanız gerekmektedir. Site Üyesiyseniz "Üye Girişi" yaparak yorum yapabilirsiniz.